Language Selection

ENGLISH

Hakkımızda

Mertek Soğutma Sanayi "Endüstriyel Soğutma Sistemleri" sektöründe faaliyet göstermektedir.

Bu sektörle ilgili olarak; Soğuk hava odaları imalat ve montajları, endüstriyel soğutma sistemleri, Şarküteri Sistemleri,Sütlük Grupları ve Pastane Sistemleri hizmetleri ana faaliyet konularımızdır.

Bütün soğutma makineleri, ekipman ve sistem seçenekleri için, teknoloji ve öngörü ile doğru çözümler sunmak, özel talepleriniz için yeni tasarımlar üretmek, şirketimizin uzmanlık alanıdır.

 

 

Çalışma ilkemiz;

Firmamız tarafından koşulsuz müşteri memnuniyeti ilke edinilmiştir. En iyi reklamın müşteri referansları olduğunu bilen, müşteri memnuniyetinin de kaliteden geçtiğine inanan şirkketimiz, yıllardır müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üretimini sürdürmektedir.

Amacımız müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerinin, mümkün olan en doğru ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturulması ve uzun soluklu ticari ilişkilerin geliştirilmesidir. Bu ikisinin birbirine bağlı olduğunun bilincindeyiz.

 

 

Vizyonumuz

Başarısını ülke sınırları dışına taşıyarak, dünya çapında lider firmalar arasına girerek sektöründe bir dünya şirketi olmaktır.

 

Misyonumuz

Gıda üretim ve işleme süreçleri de dahil olmak üzere, "Soğutma sektörünün tüm alanlarında, gıda güvenliğinin en önemli ismi olma" yolunda büyük adımlarla ilerlemektir. Ayrıca, dünyadaki yeni teknolojileri yakından takip ederek, yaptığı yenilikler ve yatırımlarla da teknolojik anlamda liderliğini her zaman kanıtlamaktadır.

 

 

  

Sertifikalarımız